STŘECHY JAZ - střechy na míru

Naše společnost čerpá ze zkušeností již od roku 1997, kdy byla firma založena. Již od počátku se specializovala na provádění a dodávku materiálů na střechy.

V průběhu doby se společnost změnou vlastníka transformovala ve specializovanou společnost zabývající se výhradně výstavbou šikmých a rovných střech.
Od roku 2015 společnost upravila z důvodu změny vlastníka název. Majitelem a zároveň vedoucím pracovníkem se stal Michal Kusák, který ve firmě figuroval již od počátku založení. Za vedením společnosti stojí dlouholeté zkušenosti ze spousty zrealizovaných zajímavých projektů a to nejen v nebližším okolí.

Jde nám především o Vaši plnou spokojenost a o splnění všech přísných norem související s finální konstrukcí střechy. Abychom zaručili odbornost provedení prací, naši řemeslníci se pravidelně zúčastňují certifikovaných školení.

Záruky a garance

Poskytujeme prodlouženou záruku, která se vztahuje pouze na práce, při nichž jsou použity materiály, dodané naší firmou. Záruky na dodané materiály jsou různé, jelikož každý výrobce poskytuje různé délky záruk.

Pojistné krytí

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že jsme pojištěni z odpovědnosti za škodu, tj. proti škodám způsobeným při výkonu práce, a to do výše 3.000.000,- Kč!

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi.